İptal / İade Koşulları


Kiralik sunucu ve paylasimli sunucu hizmetleri ile, alanadı tescili, SSL sertifikası, Sabit IP gibi dışarıdan sağlanan hizmetler için ücret iadesi bulunmamaktadir. Siparis ancak mücbir sebep ve/veya Müsteri kusurundan kaynaklanan sebepler haricinde VEGAHOST’nin kusurundan dolayi hazirlanmamissa ücret iadesi yapilabilmektedir. Sunucu barindirma hizmeti için Müsteri, aldigi hizmetlerle ilgili olarak VEGAHOST ana sayfasinda belirtilen geri ödeme süresi dolmadan önce hizmetleri kullanmaktan vazgeçip ücret iadesi isteyebilir.
VEGAHOST ücret iadesini, ücreti iade edilecek hizmetin durdurulmasindan sonraki 7 is günü içinde yapar. Müsterinin kredi karti ile yaptigi ödeme banka sistemi, paypal ile yapilan ödeme paypal sistemi üzerinden iade edilir. Iade islemi sirasinda banka sisteminden kaynaklanan kesintilerden ve kur farklarindan VEGAHOST sorumlu tutulamaz.
VEGAHOST eger müsteriye iadeye konu hizmet için fatura kesti ve ulastirdiysa ücret iadesi esnasinda bu fatura için ayni bedelle iade faturasi kesilmesini isteyebilir. Müsteri iade faturasi kesmezse veya VEGAHOST'na ulastirmazsa ödeme yapilmaz.

Powered by WHMCompleteSolution