Oct 21st Thank you for choosing WHMCS!

Welcome to WHMCS! You have made a great choice and we want to help you get up and running as quickly as possible. This is a sample announcement. Announcements are a great way to keep your customers informed about news and special offers. You can edit or delete this announcement by logging into the admin area and navigating to Support > ... Devamını Oku »

Sep 13th Domain (Alanadı) Nedir?

Domain nedir sorusunun cevabını vermek için biraz geçmişe gitmek gerekir.İnternete bağlı her bilgisayar bir IP adresine sahiptir. 155.155.225.89 vb. gibi karmaşık bir yapıya sahip olan IP numarası bir bilgisayarın internetteki adresidir. Tarayıcınıza 155.155.225.89 yazdığınızda vegahost.com’a ulaşırsınız.Bu aşamada IP ... Devamını Oku »

Apr 6th Aylık ödeme opsiyonu

Tüm paketlerde aylık ödeme opsiyonu ile ilgili çalışmaya başladık.
Çok yakında sizlere bununla ilgili duyuru yapılacaktır.

Feb 22nd Yeni INTELLER.

Yeni sunucular stoklarımıza girdi.
Yeni nesil Intel SERVER serisi sistemleri denemeye başladık.
1230-1240-1270 serilerinden fiyat/performans testleri tamamalanacak ve ilan edilecektir.

Jan 17th Tasarım ve KP yenilendi.

Her geçen yıl büyüyen firmamız 2016 yılına yeni tasarım ve içerigiyle girmis bulunmaktadır.
Gerek Türkiye gerekse Hollanda lokasyon olan hizmetlerimiz yeni donanım ve sunucular ile daha güçlü bir yapıya kavuşturulmuştur.

Jun 12th PHP Mail Fonksiyonu.

Tüm sunucularimızda PHP Mail fonksiyonu artan SPAM gönderimleri nedeniyle kapatılmıstır. PHP formları aracılığıyla maıl gönderebilmek için SMTP fonksiyonunu kullanmanız gerekiyor. Joomla, Wordpress, Drupal ve benzeri hazır scriptlerde mail ayarlarını smtp fonksiyonu ile çalısacak sekilde ayarlayabilirsiniz. Kullandıgınız ... Devamını Oku »

Apr 10th 10.Yıl Şerefine..

Şirketimizin 10. yılını doldurması sebebiyle domain tescili ve transferi dışında tüm ürünlerde %30 Indirim Mevcuttur
Promasyon Kodu: BI4P6UGG03

Dec 18th Yeni DNS Adresleri

Güncel DNS Adreslerimiz Asagıdaki Gibidir. Lütfen Güncelleyiniz

Ns3.vegahost.com
Ns4.vegahost.com

Jul 16th Web sitemiz yenilendi..

Web sitemizi yeniledik. Artık daha modern ve işlevli bir web sayfasi tasarımı aracılığıyla hizmet vermeye devam edeceğiz. Daha işlevsel bir görünüm ve kolaylık sağlaması bakımından online işlem merkezimizde bir çok köklü değişiklikler yaptik. Görüş ve önerilerinizi bizlere iletisim formumuzu kullanarak ... Devamını Oku »

Apr 4th Destek Hattımız

Yeni telefon destek hattimız 0216 3735767. Satış ve teknik destek işlemleri için mesai saatleri içerisinde bize telefon numaramızdan ulaşabilirsiniz.

Powered by WHMCompleteSolution